Kamila Bártováá
Saga Studio Kamila Bártová

Slavíme 5. narozeniny!

Určitě jste si všimli, že sem poslední dobou vkládáme víc příspěvků. Důvod je jednoduchý, avšak velmi významný!  Na začátku února je našemu Saga Studiu 5 let. Jupíjájéj! Tyto půlkulatiny vnímáme jako důležitý milník, který významně ovlivní další naše směřování. Odteď se můžete přihlásit a zapojit hned do několika nových seminářů – Španělština na cesty, Španělská rychlovka nebo Stezka divoké ženy 40+.

Zároveň dostanou více prostoru i konzultace osobního rozvoje. Takže pokud jste se ocitli na životní křižovatce a nevíte kam, nebo víte kam, ale nevíte jak nebo víte jak, ale potřebujete si ujasnit, že jste zvolili správnou cestu, přijďte! Obrátím váš problém ze všech stran, zeptáme se tarotových karet, run nebo dalších mých pomocníčků a najdeme řešení. Více informací se dočtete tady, na stejné stránce najdete i tlačítko pro online rezervaci svého termínu.

A tím se dostáváme zpět k těm našim narozeninám 😊. V pátek 7. února 2020 od 17 hodin pořádáme oslavu. Nebude ve stylu běžné párty, ale spíš příležitost poznat nové lidi a seznámit se s tím, co děláme a co je pro nás blízké. Takže pokud jste o nás jen slyšeli nebo už jste si něco přečetli, ale zatím jste neměli příležitost nebo pádný důvod přijít, tohle je vaše šance. Přijďte, popovídáme a třeba zjistíte, že je pro vás Saga Studio to pravé místo pro další rozvoj a životní dobrodružství!

Těšíme se na vás!

Kamča & Marťa


Komentáře

Comments are closed.