Kamila Bártová
Saga Studio Kamila Bártová

Life coaching

Koučinku je teď všude plno… stejně jako lidí, kteří řeší životní výzvy v kariéře, ve vztahu nebo si jen potřebují ujasnit své priority. Koneckonců nám všem jde o to samé – chceme mít plnohodnotný, šťastný život… ale cestu máme každý jinou.

Unavují vás univerzální mainstreamové návody na štěstí?

Stále vám to někde přes všechno snažení drhne?

Zkuste kouče! 🙂 

 

Koučink se mnou je trošku specifický, protože vycházím z neobvyklých zdrojů… jsou to v zásadě tyto tři:

Kulturní antropologie

Díky tomuto oboru jsem už dávno přestala používat slovo „nenormální“ a když ho slyším z úst někoho jiného, tak se jen v duchu zasměju. Pokud se cokoli označí jako nenormální, zcela jistě se najde kultura, pro kterou právě toto je normou. Je to opravdu relativní pojem a komplikuje životy… Pokud máte pocit, že jste v něčem „nenormální“, trápí vás to a bojíte se to říct i nejbližšímu příteli… se mnou vás ty strachy stoprocentně opustí… 🙂

Magický výcvik

Jako terénní výzkumnice a později i jako soukromá osoba jsem prošla (a stále v tom pokračuji) řadou výcviků zaměřených na magickou, šamanskou nebo kněžskou práci. Přes vnější odlišnosti je hlavní kostrou rozvoj osobnosti, kultivace ega a získání osobní síly. Každý máme svůj příběh a každý máme naloženo na bedrech… i já… a díky takto získaným schopnostem jsem byla schopna projít i hodně hlubokými bahny. Dokážete to taky, pomůžu vám najít Vaši cestu.

Moderní coaching/ koučink

Výše zmíněné zkušenosti sbírám zhruba 25 let a v posledních letech je začínám kombinovat s metodami moderního koučinku. Moderní koučink někdy až s příliš velkou pompézností objevuje tisíce let staré vědění (a nepřiznává to!!!) a vlastně ho jen obléká do moderního hávu. Máte pocit, že pozitivní myšlení, zákon přitažlivosti a ohýbání reality jsou novinky? Kdepak… představte si pravěkého lovce, jak tančí bizoní tanec… Samozřejmě to všechno funguje, jen je třeba mít k tomuto vědění klíč… tedy vědět, jak to 🙂

Ráda Vám pomůžu zejména s následujícími tématy:

  • Sebevědomí a sebedůvěra
  • Osobní potenciál a autenticita
  • Tvorba hojnosti a duchovní rozvoj

 

Zkusíte to se mnou? Objednejte se zde:

 

Jeden koučinkový cyklus trvá zpravidla 6 až 12 měsíců. Během této doby budeme společně odstraňovat z vašeho života bariéry, strachy a omezující přesvědčení, která Vám brání v naplnění vašich cílů a snů. V případě, že se chcete zaměřit na odhalení talentů nebo jiné obdobně méně časově náročné výzvy, je možné domluvit se na kratším cyklu s několika sezeními. Na konkrétním postupu a frekvenci schůzek (každý týden nebo jednou za 14 dní) se domluvíme při prvním sezení.

 

Cena jednoho sezení (90 minut): 1 800 Kč

při zakoupení balíčku 7 sezení cena 1 500 Kč

 

Koučink probíhá formou osobního setkání v příjemných prostorách Saga Studia v Plzni na Slovanech (Částkova 74).

Objednejte si své sezení pomocí tlačítka níže nebo využijte jednu z těchto možností.

 

 

Těším se na Váš příběh! 🙂

 

Inspirace pro koučink: antropologie, západní mystéria, kabala

Jako antropologa mě vždycky fascinovaly postavy šamanů a venkovských čarodějek, lidí, kteří žili na okraji společnosti, většinou sami, měli respekt ostatních, ale taky vzbuzovali strach… a chodilo se k nim, když bylo nejhůř anebo prostě pro radu, když člověk trošku tápal v životě… no a od toho je dneska kouč. Až na ty rady tedy… vlastně on i dávný šaman radil tak nějak v hádankách. Kouč neradí! Stejně jako šaman totiž ví, že všechny odpovědi a ta nejlepší řešení problémů má každý sám v sobě. Jenom jsou tak nějak zasutá pod nánosy strachů, domněnek, věr… a úkolem kouče je „jen“ vytáhnout je na světlo.

 

Vzdělání

Co se týče antropologického vzdělání a částečně i magického výcviku, tyto informace nalezne v životopise a v mých publikacích. Zde zatím stručné nahlédnutí do vzdělání v oboru life coaching:

Týdenní workshop Wealthy Coach Retreat Tuscany září 2017

Srpen – prosinec 2017: 12 hodin osobních konzultací s britským koučem Carlem Brooksem

2016 – dosud – nesčetné množství webinářů a on-line workshopů mezinárodních organizací Mindvalley Academy, Evercoach a české organizace Život jako hra

Září 2018 – dosud – osobní konzultace s českým koučem Pavlem Ležákem

Samostudium: možná někdy sepíšu všechny knihy, které mě ovlivnily a inspirovaly, je jich opravdu hodně… nejvíce souzním s filozofií amerického kouče Michael Neill (Supercoach, The Inside Out Revolution, Creating the Impossible, You Can Have What You Want)

… Ale stejně se neustále vracím k Františkovi Bardonovi, Pierre de Lasenicovi… a vůbec k tradici západních mystérií. Momentálně jsem hluboko ponořená do studia kabaly a zjišťuju, že poskytuje snad nejlepší systém osobního růstu (sledujte blog!)

Ale ctitelé Terryho Pratchetta jako já ví, že nejlepší kouč je stejně bábi Zlopočasná se svou hlavologií 🙂