Španělština na cesty

¡Hola amigos!

Plánujete dovolenou ve Španělsku? Chcete si sami domluvit sportovní vyžití na Costa Brava? Objednat si rum a doutníček v srdci Havany? Vychutnat si šálek kávy v Kolumbii? Zažít pravou mexickou fiestu? Vylézt dle instrukcí domorodce na Machu Picchu?

… ale španělština vám připadá moc rychlá a nesrozumitelná? Všichni dobře víme, jak jsou na tom Španělé s pracovním nasazením a jaký mají přístup k životu. A přesně taková je i jejich řeč. Přijďte se o tom přesvědčit!

Jako antropolog jsem procestovala kus světa, ať už pracovně nebo soukromě po dovolených (kdo mě zná, moc dobře ví, že antropolog nikdy nespí, takže i dovolené trávím antropoložením ?). Poskládala jsem tedy dohromady všechny své zkušenosti a připravila kurz „Španělština na cesty“. Jednoduchý, praktický, zaměřený na reálné situace a konverzace. Kurz, při kterém si zajímavou formou osvojíte základní slovní zásobu a gramatiku. Lehce naťukneme kulturní reálie španělsky mluvících zemí, věnovat se budeme i zajímavým místům, které stojí za to navštívit… a to vše v přátelské atmosféře, která je pro tyto země a prostory Saga Studia tak typická.

Španělština na cesty je koncipovaná jako půlroční kurz od února do června, setkávat se budeme každé úterý od 17 do 18 hodin. Celkem spolu strávíme 20 60minutových lekcí. Počet účastníků je 5 – 8.

Kurzovné se platí dopředu dle následujících možností, vždy na počátku měsíce:

1 x 6 000 Kč (platba v únoru)

2 x 3 300 Kč (1. platba v únoru, 2. platba v březnu)

3 x 2 400 Kč (1. platba v únoru, 2. platba v březnu, 3. platba v dubnu)

Peníze mohou být vráceny pouze v případě dlouhodobé nemoci.

Nestihli jste se včas přihlásit na tento kurz?

Nebo nemáte čas nebo motivaci učit se španělsky půl roku?

Nebojte, i pro vás máme řešení! Mrkněte na jednodenní kurz španělská rychlovka.