Stezka divoké ženy 40+

Projekt Stezka divoké ženy je vytvořen pro ženy, které mají za sebou minimálně čtyři desetiletí životních zkušeností, avšak v srdci jsou stále dívkami dychtícími po poznání a po stejně intenzivním a autentickém prožívání života na fyzické, duševní i duchovní úrovni, jako když jim bylo 18 a neměly na sobě břemeno obživy, rodiny a jiných povinností a závazků. Pro ženy, které ještě neztratily svou přirozenou divokost anebo touží ji znovu poznat a přivést k životu.

Základem semináře bude přivést k životu šamanské/magické vnímání světa tak, aby fungovalo zároveň s vědeckým, které ovládáme a potřebujeme k přežití v současném světě – které nás ovšem zároveň velmi omezuje, ochuzuje a hlavně blokuje naši divokou duši. Pomocníky na této cestě budeme mít dva – jako šamanky se naučíme rituálně pracovat s runovými kameny (které si samy vyrobíme) a jako čarodějky pomocí obrazů na tarotových kartách nahlédneme do skrytých částí podvědomí.

Každý seminář bude obsahovat praktickou část (rytí runového kamene), meditaci, cvičení a závěrečný rituál, jehož cílem je prožitek a získané vědění umocnit a fixovat.

Seminář je koncipován jako 10 večerních zhruba tříhodinových setkání jednou za měsíc a jedno závěrečné celodenní. Během jednoho roku projdeme polovinu run a základy práce s nimi. Pro pokročilé studentky s vážným zájmem ponořit se ještě hlouběji bude v dalším roce otevřena Stezka divoké ženy II. V případě zájmu je možné semináře pořádat v menším časovém rozestupu.

Začínáme 11. března 2020.

Scházet se budeme jednou měsíčně, každou druhou středu v 18 hodin.

Nebojte, vždy zveřejním několik termínů dopředu.

V závislosti na velikosti skupiny se můžeme domluvit na alternativních termínech. A přes léto v době dovolených můžeme nějaké přidat, případně posunout.

Moc se na Vás všechny těším!

 

Kurzovné se platí dopředu dle následujících možností, vždy na počátku měsíce:

1 x 3 300 Kč

2 x 2 000 Kč

Pokud budete chtít přijít pouze na jedno setkání, cena je 450 Kč.